GRA MUZYKA

środa, 3 października 2012

AVE Aśka Joplin!

Tutaj wszelkie słowa są zbędne. Maestria wykonania i czyste 10/10 :]

[camel]

7 komentarzy:

fable pisze...

moja ulubiona osobowość kabaretowa, chyba tylko Kołaczkowska potrafi mnie rozśmieszyć ;)

Camel pisze...

a Mumio? ;)

fable pisze...

Generalnie nie przepadam za kabaretami :). Takiego typu humor po prostu nie dociera tam, gdzie powinien, ale kabaret Hrabi dzięki Kołaczkowskiej zawsze mnie rozwala. Nie przypominam sobie żadnego charakterystycznego skeczu Mumio, także ciężko mi powiedzieć coś na ich temat ;)

Camel pisze...

Mumio: youtube > wykład o chodzeniu z dziewczyną z Kabaretonu na Opolu 2005 + reklamy Plusa + skecz o Mariuszu Wełnie + Piosenka o smutku + Moje Kakao + Cały film Hi Way i jeszcze wiele, wiele innych. Polecam się zapoznać :)

fable pisze...

Zaczarowany pierniczek i korespondencja z fokami i pancernikami mnie rozwaliła :D. Skecz o Mariuszu Wełnie skojarzył mi się bardzo pozytywnie z Osłem ze Shreka. Zabiłabym, gdyby ktoś wypił moje ukochane kakao, a Hi Way oglądałam kiedyś fragmentami :)

Choć de facto na mój dzisiejszy depresyjny nastrój całkiem nieźle te skecze wpłynęły, Hrabi i tak pozostanie dla mnie najlepszy :)
Kołaczkowska nie musi robić z siebie idiotki na scenie, moim zdaniem jest niekwestionowaną mistrzynią inteligentnego komizmu słownego, który ja preferuję.

Camel pisze...

w takim razie polecam się przyjrzeć także kabaretowi Potem w którym Aśka i Darek występowali w latach 90-tych, np. program "Bajki dla połuczonych" jest dość ciekawy :)

fable pisze...

Wow, pierwszy raz słyszę o tym kabarecie, dzięki ;)